Med seg har de bl.a. Honda snøfresere som de ønsker å presentere for markedet i Gjerstad og omegn. – Vi lover alle gjersdølinger ekstra gode messepriser, sier daglig leder Arild Kjempekjenn til iGjerstad.no . – Her vil vi ta med oss de mest populære modellene, som vi har lang og solid erfaring med etter mange år som Hondaforhandler. I tillegg forhandler vi Polaris ATV’er som også har et godt marked på landsbygdene i Sør-Norge, sier han.
På motsatt side av Østre Agder Sparebank vil Arilds Motorsenter etablere en stor stand full av aktuelle produkter for høst- og vintersesongen.
Så om du planlegger innkjøp av slikt utstyr før vinteren setter i gang igjen for fullt, kan det være fornuftig å stikke innom Brokelandsheiadagene i år!